A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

Тренінг з профілактики торгівлі людьми за підтримкою Агенції ООН по міграції (МОМ) та Запорізького благодійного фонду "Посмішка дитини".

Сучасне рабство може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Великий ризик потрапити у ситуацію торгівлі людьми існує і для випускників професійно – технічних освітніх закладів при працевлаштуванні, тому з метою протидії торгівлі людьми практичним психологом Талдоновою М.В та учнем 3 курсу ліцею Жировим Василем 12 березня був проведений для здобувачів освіти випускних груп тренінг з безпечного працевлаштування за матеріалами Агенції ООН по міграції (Міжнародна організація з міграції), в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Луганської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

11:13 16.03.2021

04 та 05 березня для 50 учнів випускного класу Сватівського професійного аграрного ліцею було проведено тренінги по бізнес-плануванню.

04 та 05 березня для 50 учнів випускного класу Сватівського професійного аграрного ліцею було проведено тренінги по бізнес-плануванню.

11:38 15.03.2021

Приєднуємося до щорічної Всеукраїнської інтернет акції

Ось і нарешті фінальний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді   імені Тараса Шевченка. Наш заклад представляла переможиця попередніх етапів Василенко Софія (викладач Тетяна Пушишина). У загальнонаціональному етапі Конкурсу Софія представила свої роздуми на тему: «Чи може поезія Тараса Шевченка згуртувати людей під час пандемії коронавірусу?». З нетерпінням чекаємо результатів і віримо в перемогу.

15:32 10.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень