A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сватівський професійний аграрний ліцей"

Вітаємо колегу з перемогою

Дата: 29.04.2021 09:12
Кількість переглядів: 67

В Луганській обласній державній адміністрації підбили підсумки ХІV обласного конкурсу «Молода людина Луганщини - 2021», який щороку, починаючи з 2007 проводить  Управління молоді та спорту Луганської ОДА спільно з Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

         Конкурс «Молода людина Луганщини» є регіональним проектом, спрямованим на підтримку молодіжних ініціатив. Основна його мета: визнання та підтримка соціально-вагомих і суспільно-корисних досягнень молоді у різних сферах життєдіяльності; відзначення активної молоді за особливі таланти та плідну працю на благо Луганщини; стимулювання кадрового потенціалу, пошук обдарованих молодих людей на території області.

         В урочистій церемонії очільник Луганщини Сергій Гайдай нагородив переможців конкурсу у всіх номінаціях. Серед переможців є і наш колега, вихователь Муратов Максим Ігоревич, який став кращим у номінації  «Відкриття року в галузі спорту».

            Звертаючись до переможців конкурсу Сергій Гайдай подякував молоді за внесок у розвиток області та наголосив: «Я повністю погоджуюся з тим, що дуже важко бути патріотом Луганщини, адже це складний у всіх відношеннях регіон. Проте ви вірите у цю землю, у цих людей, продовжуєте працювати задля нашого краю. Я переконаний у тому, що ви – те майбутнє, за яке необхідно боротися».

         Ми щиро вітаємо Максима Ігоревича з перемогою, бажаємо йому міцного здоровя, наснаги та нових здобутків.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень